5/5 - (1 امتیاز)

درباره ما


امروزه با گسترش تکنولوژی در کلیه ابعاد زندگی انسان ، صنعت تولید قالب ها و تجهیزات بتنی نیز با تغییرات روز افزونی مواجه شده که این تغییرات چه در مبحث طراحی و چه در اجرا قابل تعمق است .

گروه فنی و مهندسی میلینیوم به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان تجهیزات قالب بتن ، می کوشد که با استفاده از مهندسین متخصص و مجرب در زمینه طراحی و ساخت ، از طریق انتخاب بهترین شیوه ها در طراحی و تولید قطعات با کیفیت بالا و نازلترین هزینه و ارائه کلیه خدمات قبل و بعد از فروش ، موجبات رضایت پیمانکاران محترم را فراهم آورد .
کارخانه این شرکت دارای سالن های پرس کاری ، تراشکاری ، جوشکاری ، نورد ، رنگ کاری ، آبکاری ، برق کاری و کنترل کیفیت و مهمترین واحدهای دفتر مرکزی عبارتند از طراحی ، فروش ، تحقیق و توسعه و ...

کلیه مراحل طراحی و محاسبات سازه ای قالب های فلزی بتن در واحد طراحی توسط مهندسین و متخصصین فن و با استفاده از نرم افزارهای طراحی و محاسباتی از جمله Auto Cad ، Solid Work ، Sap ، Ansys و ... انجام می گیرد که با توجه به مهارت و تخصص پرسنل این شرکت و استفاده مفید از نظرات کارفرما ، بهترین ایده ممکن چه از لحاظ ایمنی و چه از لحاظ اقتصادی طراحی خواهد شد .

همچنین واحد تحقیق و توسعه این شرکت ، آمادگی آن را دارد تا در صورت نیاز و با استفاده از تجربیات به نظرات و پیشنهادات شما متخصصین این امر ، شرایط را برای تولید محصولات جدید و مطابق با نیازهای روز جامعه فراهم سازد تا بتوانیم گامی نو در جهت خود کفایی این صنعت برداشته باشیم .

خدمات


گروه فنی مهندسی میلینیوم همواره رضایت کارفرما از کار انجام شده را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است.خدمات ما با برقراری اولین ارتباط کاری بین این گروه و کرفرما آغاز شده و تا اتمام عملیات اجرایی پروژه ادامه می یابد. در تمام این مدت گروه فنی مهندسی میلینیوم نه تنها به عنوان تامین کننده تجهیزات قالب بندی ، بلکه بعنوان مشاور کارفرما در کلیه فعالیت های مربوطه اعمم از طراحی، ساخت ، حمل ، آموزش و نصب و یا رفع نواقص احتمالی تا آخرین مرحله در کنار کارفرما حضور دارد. بسیاری از این خدمات بصورت رایگان انجام می شود.از این جمله برگزاری جلسات مشاوره بین کارشناسان این گروه و کارفرما می باشد.این جلسات به منظور تبادل اطلاعات و نقطه نظرات طرفین برای انتخاب بهترین طرح برگزار  می گردد.